Partneři a pořadatelé

Prezentujte se na odborném kongresu PRÁVNÍ PROSTOR ještě dnes!
Využijte možnost představit vaší společnost nebo produkt na této prestižní akci.
Více informací vám podá Ing. Lubomír Brož.

Kontaktujte nás

 
Codexis

CODEXIS® je výjimečný právní informační systém, jedinečný zaměřením, komplexností a úplností obsahu, originálním způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími užitečnými vlastnostmi. Splňuje náročné požadavky odborníků z oblasti práva, výborně se osvědčil také uživatelům z ostatních profesí, kteří se s legislativou setkávají v každodenní praxi. Poskytuje souhrn legislativy České republiky a Evropské unie, judikatury České republiky, Soudního dvora Evropské unie a Evropského soudu pro lidská práva, a také související odborné Literatury.

www.codexis.cz

NovaVoice®

oceněn Česká hlava 2009 a Křišťálový disk Invex 2008

  • PŘEPISUJE MLUVENÉ SLOVO do písemné podoby
  • NovaVoice® přepíše i TEXTY NAMLUVENÉ DO DIKTAFONU
  • Pracuje na stolním PC i NOTEBOOKU
  • Dosahuje 98% ÚSPĚŠNOSTI rozpoznání slov
  • NÁVRATNOST investic DO 1 ROKU
  • NovaVoice® ŠETŘÍ pracovní čas AŽ o 33

www.ccnovasoft.cz

OSWALD

Jsme auditorská a daňová kancelář a svoje srdce máme už dlouho v metodice účetnictví, daní, práva. A tuto metodiku sdílíme. Jak? Provozujeme vzdělávací portál www.ucetni-portal.cz. Hodně nás baví problematika zákona o korporacích v návaznosti na účetnictví a daně, přeměny a mnoho dalšího. To vše nabízíme na našem portále. Určitě není jen pro účetní či mzdové účetní, svoje tam najdou i manažeři, ekonomové firem, právníci a všichni, kteří chtějí propojit právo a ekonomiku. Články, příklady, testy, pravidelné newslettery a mnoho dalšího. Vzdělávání provozujeme také ve vlastím vzdělávacím středisku v Bohuňovicích (u Olomouce).

www.oswald.cz

OTIDEA

Společnost OTIDEA je poradenskou společností, která se zaměřuje na administraci a poradenství v oblasti veřejných zakázek a koncesí. V oboru působí již mnoho let a za tu dobu pro své klienty zorganizovala úspěšně veřejné zakázky v objemu několika miliard korun. Zadavatelům i účastníkům poskytuje komplexní služby. Cílem společnosti je zajistit co nejhladší průběh veřejné zakázky a koncese. Kromě toho organizuje také různé typy otevřených i uzavřených zdělávacích  akcí pro nováčky i experty v různých

www.otidea.cz

ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář - insolvenční správci

Advokátní kancelář ŽIŽLAVSKÝ vznikla v roce 1991. Od roku 2008 působí ve formě právnické osoby. Dvacet let se zaměřujeme na restrukturalizace korporací, akvizice podniků, správu ohrožených pohledávek, insolvenční řízení a zastupování před soudy všech stupňů. Využíváme potenciálu advokátní kanceláře a spolupracujících osob:

  • ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář s.r.o.
  • AS ZIZLAVSKY v.o.s., insolvenční správci se zvláštním povolením
  • Institut insolvence v.o.s., insolvenční správci se základním povolením
  • Idolo, a.s., dražebník s koncesí k provádění veřejných dražeb

Máme praktické zkušenosti z mnoha set transakcí a insolvenčních řízení, na kterých jsme pracovali jako advokáti nebo insolvenční správci – viz reference. Poskytujeme efektivní poradenství a profesionální služby. Předcházíme sporům a vytváříme účinné nástroje pro jejich řešení, pokud vzniknou. Dobře se orientujeme ve složitých otázkách nového obchodního a insolvenčního práva. Účinně chráníme své klienty před korporátními i osobními riziky. Jsme nezávislí na mezinárodních a jakýchkoli jiných strukturách a hájíme výhradně zájmy svých klientů.

www.zizlavsky.cz

Belisha Beacon

Specializujeme se na celoživotní jazykové vzdělávání advokátů a dalších právních profesionálů. Naše kurzy jsou primárně určeny advokátním kancelářím, právním oddělením nadnárodních firem i právníkům působícím ve veřejném sektoru, kteří poskytují právní služby a konzultace v angličtině klientům v rámci české jurisdikce. Díky našemu komplexnímu vzdělávacímu programu a kurzům se dokážou anglicky vyjadřovat exaktně a sebevědomě i ve velmi vypjatých situacích a dokážou používat anglický jazyk ve prospěch svého klienta. Našimi lektory jsou lidé s právním vzděláním, konferenční tlumočníci a překladatelé právních textů. Všechny naše kurzy lze absolvovat distančně, prezenčně i kombinovaně a lze je přizpůsobit různým specifickým požadavkům.

Jazykový workshop v rámci programu kongresu
V hodinovém workshopu získáte přehled o základních termínech vztahujících se k insolvenčnímu řízení. Obdržíte řadu tipů, které vám usnadní komunikaci s anglicky mluvícími klienty, a prostor bude věnován i vašim dotazům a případům z praxe. Minimální doporučená jazyková úroveň: střední pokročilost.

www.belisha.cz

Sharon Style

Společnost Sharon Style je zakázkové krejčovství s dlouholetou tradicí. Naším krédem je individuální přístup a vysoká profesionalita při poskytování všech služeb. Plníme náročná přání našich klientů.  Bohaté zkušenosti, které jsme za více než dvě desetiletí získali, nám umožňují vytvářet jedinečné modely na vysoké úrovni.  To podtrhuje i skutečnost, že nás oslovují přední módní návrháři a spojují své nápady s našimi zkušenostmi.

www.sharon.cz

CarTec Group, s.r.o.

Společnost CarTec Group, s. r.o., byla založena v roce 2002 a od poloviny roku 2003 zastupuje značku BMW v Ostravě. Od roku 2009 najdete zastoupení BMW pod značkou CarTec také v Liberci, od září 2012 v Praze a od října 2013 v Olomouci. Společnost CarTec Group se snaží svým zákazníkům poskytovat nadstandartní péči a služby, odpovídající značce BMW. Přes vzrůstající objem práce se snažíme udržet kvalitu a přístup k našim zákazníkům na nejvyšší úrovni s individuálním přístupem a řešením.

www.bmwcartec.cz

PwC Legal

Jsme přední advokátní kancelář poskytující kompletní odborné služby ve všech ekonomických a průmyslových oblastech. Zastupujeme tuzemské i mezinárodní klienty, důraz klademe především na kvalitu a odbornost poskytovaných služeb.

Nabízíme kompletní právní a poradenský servis pod jednou střechou. Pomůžeme vám nejen s právními aspekty vašeho podnikání, ale jako součást mezinárodní poradenské sítě PwC máme v týmu i odborníky na daňové poradenství, oblast fúzí a akvizic, forenzní a analytické služby.

www.pwc.com/cz/cs/pwclegal

Soudcovská Unie ČR

Soudcovská unie České republiky, založená v roce 1990, je nepolitické, profesní a dobrovolné stavovské sdružení soudců, vycházející z principů demokracie, právního státu, nezávislosti, mravní integrity a odpovědnosti soudců.

www.soudci.cz

Svaz průmyslu a dopravy České republiky

Je nestátní dobrovolnou nepolitickou organizací, sdružující zaměstnavatele a podnikatele v České republice a zároveň největším zaměstnavatelským svazem, který reprezentuje rozhodující část českého průmyslu a dopravy. Jeho posláním je ovlivňovat hospodářskou a sociální politiku vlády České republiky s cílem vytvářet optimální podmínky pro dynamický rozvoj podnikání v ČR a hájit společné zájmy svých členů. Svaz průmyslu a dopravy ČR hájí a prosazuje zájmy zaměstnavatelů a podnikatelů ČR v evropských a mezinárodních organizacích.

www.spcr.cz

Unie podnikových právníků ČR

Unie podnikových právníků ČR byla založena roku 1990, nahradila profesní komoru podnikových právníků. Unie byla založena za účelem hájení zájmů podnikových právníků.

www.uppcr.cz

ELSA ČR

ELSA je největší nezávislou asociací studentů práv na světě s působností na více než 200 fakultách ve 40 zemích napříč Evropou, sdružující téměř 30.000 studentů a mladých právníků.

www.elsa.cz

Exekutorská komora ČR

Exekutorská komora se sídlem v Brně zřízená zákonem č. 120/2001 Sb. je stavovskou organizací profesní samosprávy sdružující soudní exekutory.

www.ekcr.cz

Fakulta právnická Západočeské univerzity Plzeň

Západočeská univerzita v Plzni byla založena roku 1991.

www.zcu.cz

Právnická fakulta Karlovy univerzity v Praze

Právnická fakulta Univerzity Karlovy je jednou ze čtyř původních fakult na Univerzity Karlovy. Byla založena 7. dubna 1348.

www.prf.cuni.cz

Právnická fakulta Masarykovy univerzity Brno

Právnická fakulta byla jednou ze čtyř zakládajících fakult Masarykovy univerzity v roce 1919.

www.law.muni.cz

Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Právnická fakulta byla obnovena v roce 1991, je druhou nejmladší fakultou Univerzity Palackého v Olomouci.

www.upol.cz

ANAG

Nakladatelská a vzdělávací společnost ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů. Firma působí po celé České republice.

Činnost společnosti je zaměřena především do tří oblastí:
•  vydávání ekonomické a právní literatury a publikací pro zdraví a volný čas,
•  vydávání odborných časopisů,
•  pořádání seminářů.

Produkty společnosti jsou zařazeny zejména v těchto oblastech: práce, mzdy, pojištění, ekonomika, daně, účetnictví, personalistika, clo, pracovní a obchodní právo, životní styl, alternativní léčba, pozitivní myšlení, vaříme pro zdraví, knihy pro maminky aj.  Na webových stránkách je veden i široký sortiment odborných publikací jiných nakladatelství, rozšířený navíc i o oblasti managementu a marketingu, počítačové literatury, odborných slovníků, encyklopedií a autoatlasů.

www.anag.cz

Brands&Stories

Brands&Stories je odborný časopis o značkách, konceptech kamenných obchodů a POP-marketingu.

Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores. Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. Kdo si přečte příběh, zapamatuje si ho a vnímá značku jako známou, sympatickou. Znalost příběhu pozitivně ovlivní jeho volbu mezi konkurenčními značkami. V každém vydání se představuje několik značek, vždy však exkluzivně pouze jedna z konkurenční komodity. Prezentované značky jsou nejen světově známé, ale snahou je představovat na stranách časopisu i značky české. A to jak ty, které založil už předek současného vedení či značky vzniklé před několika málo lety. Oborové hranice jsou neomezené.

Brands&Stories vychází 5 krát ročně a je distribuován jako direct mail v tištěné formě na stoly marketingových manažerů, brand manažerů, majitelů a ředitelů firem.

www.b-s-c.cz

Bulletin Advokacie

Bulletin advokacie vydává Česká advokátní komora jako odborný časopis pro právní praxi se zvláštním zaměřením na problematiku právních služeb poskytovaných advokáty a na advokátní stavovské předpisy. Do časopisu přispívají zejména advokáti, pracovníci justičních složek a právní teorie. Kromě odborných pojednání přináší pravidelně zprávy mj. o činnosti orgánů advokacie, vybranou judikaturu, informace o obsahu domácích odborných periodik, o mezinárodních vztazích a o advokacii v zahraničí.
Vedle pravidelných čísel vychází každoročně zpravidla dvě až tři zvláštní čísla - zejména příručky pro různé oblasti právní praxe. Časopis má tč. náklad dvanáct tisíc výtisků. Rozesílá se zdarma všem advokátům a advokátním koncipientům, soudům, státním zastupitelstvím a řadě jiných odborných míst včetně zahraničních.
Bulletin advokacie byl v anketě Karlovarských právnických dnů oceněn 5x jako nejlepší právnický časopis v České republice (v letech 1994, 1998, 1999, 2001, 2002).

www.cak.cz

eLAW.CZ

Internetový právní portál.

www.elaw.cz

ePravo.cz

Internetový server s právní tematikou. Podává nejnovější informace z oblasti občanského, obchodního, trestního, finančního, správního, ústavního, pracovního práva. Dále zde najdete novinky z mezinárodního práva veřejného a z práva evropského.

www.epravo.cz

GRADA

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice.
V produkci společnosti jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz

Konkursní noviny

Konkursní noviny jsou periodikum s právní tématikou vycházející pravidelně již od roku 1997. Obsahově se věnují především konkursu a vyrovnání, úpadkovému řízení a likvidacím.
Konkursní noviny přinášejí novinky a aktuality z výše uvedené oblasti práva, otiskují zajímavé rozhovory s osobnostmi českého práva a prezentují názory a komentáře předních odborníků, advokátů, soudců a dalších právnických profesí, k aktuální legislativě a problematice aplikace práva v této oblasti v České republice. Věnují se také insolvencím a v poslední době i problematice oddlužení, tedy osobních bankrotů.

Mezi pravidelné čtenáře Konkursních novin patří advokáti, notáři, exekutoři a jejich koncipienti, insolvenční správci, soudci a další pracovníci v justici, bankovní manažeři, zástupci pojišťoven, nebankovních finančních institucí, realitních kanceláří, vedoucích zaměstnanců státní správy a dražebníci. Konkursní noviny odebírá i právnická akademická obec na obou největších univerzitách v České republice.

www.konkursni-noviny.cz

Lobby

Společnost Lobby Česká republika byla založena v roce 1999 za účelem vydávání časopisu Lobby, který má za cíl prosazovat zájmy podnikatelů a manažerů a usilovat o zlepšování podnikatelského prostředí. Dalšími aktivitami je pořádání pracovních, společenských či sportovních akcí, mezi které patří například diskusní setkání s osobnostmi z politické a hospodářské sféry, od r. 2000 každoročně prestižní Reprezentační ples podnikatelů a manažerů v Obecním domě v Praze (www.lobby.cz/ples.html) nebo od roku 2003 golfové turnaje (Lobby VIP Cup, od roku 2007 Lobby Tour). Společnost Lobby Česká republika je členem Hospodářské komory ČR.

www.lobby.cz

Právní prostor.cz

Právní prostor.cz je právní portál na doméně www.pravniprostor.cz, jehož cílovou skupinou jsou nejenom právní profesionálové a zástupci právnických profesí (právníci, advokáti, notáři, soudci, daňoví poradci atd.), ale všichni, kteří potřebují právní informace, tj. podnikatelé, management firem, zástupci veřejné správy či samosprávy, představitelé státních institucí či nadšenci práva.

Doménou právního portálu je pohodlný přístup k přehledně prezentovaným informacím, u kterých je kladen důraz na jejich kvalitu a fundovanost. Portál nabízí návštěvníkům také komplexní přehled o tom, co se v daném oboru děje. Obrovským bonusem je moderní webové prostředí vycházející z nejnovějších trendů a přívětivé uživatelské rozhraní s celou řadou možností a funkcí. Toto vše vytváří také ideální podmínky pro propagaci a reklamu partnerů portálu, a to se zaměřením na výše uvedenou cílovou skupinu.

www.pravniprostor.cz

vz24

Zpravodajský portál vz24.CZ informuje o aktuálním dění ze světa veřejných zakázek v České republice. Součástí obsahu je přístup do přehledného Katalogu veřejných zakázek, který čerpá z dat uveřejněných v Informačním systému o zadávání veřejných zakázek (IS ZVZ). Registrovaný čtenář najde na vz24.cz komplexní pohled na celou problematiku z oblasti veřejných zakázek, a to pomocí názorů odborníků, monitorováním novinek v legislativě, studiemi atd., a tak umožňuje čtenáři jednoduchou a přehlednou orientaci v celé oblasti veřejných zakázek.

www.vz24.cz

Program kongresu Místo konání Organizační informace

Pořadatelé
Codexis
Partneři
NovaVoice® OSWALD
OTIDEA ŽIŽLAVSKÝ, advokátní kancelář - insolvenční správci
Belisha Beacon Sharon Style
CarTec Group, s.r.o. PwC Legal
Odborní partneři
Soudcovská Unie ČR Svaz průmyslu a dopravy České republiky
Unie podnikových právníků ČR ELSA ČR
Exekutorská komora ČR Fakulta právnická Západočeské univerzity Plzeň
Právnická fakulta Karlovy univerzity v Praze Právnická fakulta Masarykovy univerzity Brno
Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Mediální partneři
ANAG Brands&Stories Bulletin Advokacie eLAW.CZ ePravo.cz GRADA
Konkursní noviny Lobby Právní prostor.cz vz24